Antiradary a laserové rušičky

image034Montujeme homologizované a legálne zariadenia Stinger - popredné svetové zariadenia chrániace pred meračmi rýchlosti, tzv. "antiradary" a laserové rušičky, používajúce typ antény, ktorý nájdete v armádnych zariadenaich. V ponuke je skutočný spektrálny analyzátor a poskytuje all-in-one ochranu pred rôznymi typmi meračov rýchlosti:

  • mobilné alebo stacionárne radary
  • lasery [extra príslušenstvo]
  • SPECS 
  • a ako jediný výrobca aj proti zariadeniam Autovelox [extra príslušenstvo]

Toto všetko v najvyššej kvalite.

Stinger

Dôležitým je v prípade výrobkov Stinger predovšetkým fakt,  že sa nejedná o radarové detektory ale bezpečnosté a varovné zariadenia ako aj to, že ako jediné na trhu sú výrobky certifikované a homologované! Všetky komponenty sú náležite označené homologačnou značkou e4 ako aj CE. Môžete ich teda na rozdiel od konkurencie mať úplne legálne namontované vo vašom vozidle. Je vyvíjaný a vyrábaný priamo v Európe. Skúsený užívateľ rýchlo ocení prednosti, kvalitu a prevedenie týchto multifunkčných zariadení. Stinger používa len tie najkvalitnejšie komponenty zaručujúce bezproblémovú funkčnosť a dlhú životnosť.


Zariadenie vie veľmi presne zmerať frekvenciu radaru, pričom klasické antiradary sú spravidla schopné určiť detekovanú frekvenciu len,  v obmedzenom rozsahu a v akýchsi "frekvenčných blokoch".  Jednak je možné presne stanoviť detekčný rozsah od - do so zachovaním maximálnej a rovnomernej citlivosti v celom pracovnom rozsahu. To samozrejme platí nielen v celom rozsahu pásiem, ale aj v tzv. K pásmovom filtri. 


Ďalším problematickým parametrom je filtovanie falošných poplachov v K pásme. Detektory ktore pracujú s horn anténami laicky povedané rozdeľujú signál do jednotlivých blokov. Filtrovanie funguje analogicky, čiže aj tých pár typov detektorov schopných filtrovať falošné poplachy odfiltruje pomerne veľký frekvenčný blok. S veľkou pravdepodobnosťou sa tým automaticky znemožní  aj detekcia skutočného radaru v danej oblasti. Pretože však určuje frekvencie veľmi presne je filtrovanie falošných poplachov s ním bezpečné a podobné problémy veľmi nepravdepodobné. 


Stinger je známy prehľadným užívateľským rozhraním. Žiadne hádanie ani bláznivé kombinácie tlačítok a nejasné popisy. Jeden krátky pohľad a okamžite máte prehľad o aktívnych funkciách a stave zariadenia bez nutnosti listovania v menu. Vodič sa môže v kľude sústrediť na jazdu  a zbytočne sa nerozptylovať.

Od začiatku sú zariadenia vyvíjané na báze voliteľných modulov. Moduly je možné voliteľne pripájať a systém rozširovať podľa aktuálnych potrieb a želaní zákazníka. Je to investícia do budúcnosti. Je to jediné zariadenie u ktorého sám výrobca poskytuje možnosť kompletnej ochrany. Žiadna skladačka, žiadny "domáci bastl" amatérsky poskladaný z komponentov rôznych výrobcov ale profesionálna ochrana na úrovni! Ako jediný systém chráni aj pred zariadeniami Autovelox. Kedže Stinger je modulárny systém laserovné moduly sú v ponuke ako opcia.  

Je samozrejmé, že komplexné zariadenie je homologované pre montáž do motorových vozidiel. Môžete ho teda mať bez problémov nainštalované vo Vašom vozidle. Navyše, pokiaľ je v krajine v ktorej sa práve nachádzate dovolené používanie radarových detektorov, môžete s príslušným softvérom používať aj ako antiradar. V ostatných krajinách odporúčame túto funkciu samozrejme vymazať. 

V autoservice Cars-Service montujeme nasledovné antiradary a laserové rušičky:

Antiradary

Laserové rušičky

Bližšie informácie získate v našom autoservise Cars Service.

Zdroj: www.stinger.sk