Poistné udalosti

POISTNÁ UDALOSŤ? 
DOPRAVNÁ NEHODA?

UŠETRÍME VÁM ČAS A
O VŠETKO SA POSTARÁME ZA VÁS.

Stala sa Vám dopravná nehoda alebo akákoľvek iná poistná udalosť a neviete, na koho sa obrátiť?

Zavolajte alebo napíšte nám. Pomôžeme Vám aj Vášmu autu!

Nechajte to na nás! Stačí udalosť nahlásiť v poisťovni, zavolať nám a o všetko ostatné sa postaráme za Vás. Náš tím odborníkov chráni Vašu bezpečnosť a šetrí váš čas. Garantujeme zachovanie záruky výrobcu, bezpečnosť a kvalitu práce na najvyššej úrovni.

Zavolajte nám na 0911 655 072 alebo napíšte email na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. a my si s Vami dohodneme termín.

KONTAKUJTE NÁS !


 ČO PRE VÁS UROBÍME

Financovanie kúpy automobilu

Vybavíme všetky formality

Máme vlastného technika pre obhliadky po poistnej udalosti a komunikáciu s poisťovňou v mene klienta. Stačí, ak nás splnomocníte a my sa už o všetko potrebné postaráme. Obhliadku a likvidáciu poistných udalostí vybavíme u nás. Sme rýchli, spoľahliví a flexibilní, pretože vieme, že váš čas je vzácny.

Poisťovňu vyriešime za vás

Certifikovaný autoservis a pneuservis Cars ServiceNehoda či iná škodová udalosť? Nepríjemnosti hoďte za hlavu a všetky náležitosti prenechajte na nás. Celú administratívu spojenú s poistnou udalosťou, vrátane doručenia do poisťovne a žiadosťou o krycí list, riešime za vás.

100% mobilita

Počas opravy vášho vozidla vám zabezpečíme náhradnú mobilitu prostredníctvom náhradného vozidla. Stačí si ho len rezervovať.

Údržba auta

Máme najlepšie vyškolený tím profesionálov na opravy karosérie a laku

Naši špecialisti absolvujú pravidelné školenia u výrobcu, ukončené certifikátom. Profesionálne vyriešia škrabance, odlúpené vrstvy laku, či iné defekty na povrchu vášho auta tak, že je po ich zásahu ako nové.  

Disponujeme najmodernejšou lakovníckou technológiou

Máme vlastnú karosársku dielňu, špecialistov na karosérie a vlastnú lakovňu. Náš servis je vybavený najmodernejšou technológiou. Na rozdiel od konkurencie vaše vozidlo opravujú len naši vyškolení kolegovia a po celú dobu je vozidlo len u nás.